d3 natural systems 2011 - nemzetközi építészeti tervpályázat

A d3 Természeti Rendszerek (Natural Systems) 2011 nevű pályázat kiírói építészek, dizájnerek, mérnökök és hallgatók ötleteit várják abban a témába, hogy közösen felfedezzék, vizsgálják, dokumentálják és alkalmazzák az építészetben, az enteriőrökben és a tárgyakban megjelenő, a természet befolyásán alapuló hatásokat.

d3 natural systems 2011 - nemzetközi építészeti tervpályázat

OCTOPOLY - DESIGN OKOSAN!

Június 7-ig pályázhatnak tervező szakos egyetemisták a 2011-es Sziget Fesztivál Octopus helyszínének közös építésére.

Juhász Jenő Szakkollégium poszter kiállítása

Poszter kiállítás nyílt a szakkollégisták projektjeiből. Az évente, immáron harmadik alkalommal megrendezésre kerülő kiállítás anyaga idén először, interneten is elérhető.

Milleniumi Technológiai Díj 2012

A finnországi Technológiai Akadémia 2011. július 31-ig várja a jelöléseket a 2012-es Milleniumi Technológiai Díjra. 2012 nyarán ötödik alkalommal ítélik oda a díjat egy olyan technológiai újítás számára, amely jelentősen javítja az emberi élet minőségét és támogatja a fenntartható fejlődést.