Olajipari optimalizáló szakmérnök képzés

A MOL Nyrt. olajipari optimalizáló szakmérnök képzése - ismertebb nevén PIMS Akadémia – 3. évfolyama indul 2011. szeptember 7-étől az ellátási lánc menedzsment szervezet kezdeményezésére, a Veszprémi Pannon Egyetem Műszaki Informatikai Karával együttműködve.

Szobrászat és geometria

A tavaly tavaszi félév gyakorlatát követve az ábrázoló geometria oktatás anyagát kiegészítő és szemléletet bővítő előadásokat szervezünk, illetve ilyenekre szeretnénk felhívni minden matematikát, geometriát oktató és hallgató kolléga figyelmét.

Hallgatói ötletpályázat, Garé eredményhirdetés

Lezárult a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kar építész hallgatói számára kiírt ötletpályázat.

Bemutatjuk a beérkezett pályaműveket valamint az ünnepélyes díjátadóról készült képeket.