Hallgatói ötletpályázat, Garé eredményhirdetés

Lezárult a Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kar építész hallgatói számára kiírt ötletpályázat.

Bemutatjuk a beérkezett pályaműveket valamint az ünnepélyes díjátadóról készült képeket.

Hallgatói ötletpályázat, Garé eredményhirdetés

Innovációs Nap

A Pécsi Tudományegyetem Kutatáshasznosítási és Technológia-transzfer Központ Innovációs Napot szervez, melyre szeretettel vár minden érdeklődőt. A rendezvény keretein belül átadásra kerülnek a "Feltaláló Születik" c. hallgatói ötletpályázat díjai is.

Visegrádi Alap Kispályázatok

A Visegrádi Alapot a Visegrádi Négyek 2000. június 9-én hozták létre. Az Alap célja, hogy előmozdítsa és megkönnyítse (elsősorban) a V4 országok közötti szorosabb együttműködést. Az Alap közös kulturális, tudományos, oktatási projekteket és csereprogramokat támogat.

Visegrádi Alap Standard Pályázatok

A Visegrádi Alapot a Visegrádi Négyek 2000, június 9-én hozták létre. Az Alap célja, hogy előmozdítsa és megkönnyítse (elsősorban) a V4 országok közötti szorosabb együttműködést. Az Alap közös kulturális, tudományos, oktatási projekteket és csereprogramokat támogat.

Visegrádi Alap Stratégiai Pályázatok

growww2011 Friss Diplomás Program

Kedves Hallgatók! Kedves Friss Diplomások!

Idén 5. alkalommal hirdetjük meg Growww Friss Diplomás Programunkat!

PTE telefon mellékszámok változásai

A PTE telephelyeinek, és telefonrendszerének bővülése és további tervezett átalakításai miatt az Egyetem teljes területén áttérünk ötjegyű hívószámokra.

Az áttérés tervezett időpontja: 2011. április 30 - május 2. Az áttérés időtartama alatt a telefonszolgáltatásban fennakadások lehetnek.