VELUX „Építs a fényre” építészhallgatói tervpályázat

Tárgy:

Nyerj a 3,3 milliós összdíjazású VELUX tervpályázaton!

Levél:

Kedves Hallgató!

Te is hiszel a természetes fénnyel teli épületek különlegességében? Akkor eljött a te időd!

Ha van egy ragyogó ötleted, pályázz a VELUX „Építs a fényre” építészhallgatói tervpályázaton, és indítsd a karriered egy nyertes tervrajzzal, hogy a szakmai elismerés mellett a 3,3 millió forintos összdíjazásból is részesülj.

REGISZTRÁLJ MOST!

Kategóriák:

3 kategóriában nyújthatod be pályázatodat:

Magastetős családi ház

Lapostetős családi ház

Egyéb épület (pl. nyaraló, társasház, irodaház, középület, stb.)

Regisztrációs időszak: 2021. február 15. – április 15.

Leadási határidő: 2021. április 15.

Díjátadó: 2021. június

Díjazás:

Az összdíjazás 3,3 millió forint, ami a 3 kategóriában 3-3 nyertes között oszlik el az alábbi módon:

1. helyezés 500.000 Ft

2. helyezés 400.000 Ft

3. helyezés 200.000 Ft

(csoportosan beadott pályázat esetén a csapatot illeti az adott díj, nem a tagokat külön-külön)

Zsűri:

A pályázatokat ezúttal is neves szakemberekből álló zsűri bírálja el, így a potenciális nyeremény mellett szakmai visszajelzés is érkezik az alábbi szaktekintélyektől:

Hartvig Lajos DLA, a Bánáti + Hartvig Építész Iroda egyik alapítója és tulajdonosa

Vadász Bence DLA, Ybl- és Pro Architectura díjas építész, Vadász és Társai Építőművész Kft. vezetője

Biró András, alkalmazástechnikai és műszaki szakértő, VELUX Magyarország Kft.

Az elbírálás főbb szempontjai a következők lesznek:

Természetes megvilágítás – hatékony fényeloszlás

Az épület és környezete közötti kapcsolat – kilátás, a külvilág megjelenése az épületben

Térkezelés és térkapcsolatok, hatékony térkihasználás

Design és esztétikum

VELUX termékmegoldások változatos alkalmazása

A VELUX tetőtéri ablakok és lapostetős felülvilágítók több fényt és levegőt engednek a házakba, ezzel szabályosan életre keltve a teret. Reméljük, a fény legalább ilyen inspirálóan hat majd a tervekre is, amelyek leadásához az alábbi pontokra kattintva találsz hasznos segédanyagokat.

További kérdés esetén bátran keress minket:

Pályázattal kapcsolatos kérdések:

Fáczán Eszter, e-mail: faczan.eszter@velux.com

Szakmai kérdések:

Bíró András, Alkalmazástechnikai és műszaki szakértő, e-mail: biro.andras@velux.com

Pályázati információ és tervezési útmutató: velux.hu/epiteszpalyat2021