Diplomadíj 2020

Kedves Diplomázó Építész(mérnök), Belsőépítész, Tájépítész(mérnök) és Településmérnök hallgatók!

Grant of Colour verseny

A verseny feladata egy ideális oktatási helyszín megjelenítésének elkészítése, amely a “Color Study” tanulmányon alapul, illetve ötvözi a tervezési szakértelmet és színek mögött álló pszichológiát. A beadási határidő 2020.08.31.

Közbeszerzési kiválósági díj - 2020

A Közbeszerzési Hatóság a kiemelkedő színvonalú közbeszerzési szakmai munkásság elismerésére pályázatot hirdet a Közbeszerzési Hatóság elnökének a Közbeszerzési Kiválósági Díj alapításáról és adományozásáról szóló 2/2018. (VI. 8.) KH utasítása alapján a Közbeszerzési Kiválósági Díj – 2020 elnyerésére

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS – L’ORÉAL-UNESCO Magyar Ösztöndíj a Nőkért és a Tudományért

A L’ORÉAL Magyarország és az UNESCO Magyar Nemzeti Bizottság - a Szociális Innováció Alapítvány a Kelet-Európai Térség Fejlesztéséért - útján, a Magyar Tudományos Akadémia védnökségével – idén már tizenhetedik alkalommal hirdeti meg ösztöndíj pályázatát a nemzetközi L’ORÉAL-UNESCO FOR WOMEN IN SCIENCE program szellemében, 2020. évre.