DJKB nyitvatartás

2013 augusztus 13-tól  augusztus 16-ig a DJKB nyitvatartási ideje: 10:00-12:00 és 13:00-15:00.

Későbbi nyitvatartásról bővebb információt 16-a után közlünk!

Üdvözlettel:

DJKB

Álláslehetőség végzős hallgatóknak

Siófoki központú generál kivitelezéssel foglalkozó építőipari cég, munkatársat keres azonnali munkakezdési lehetőséggel, építésvezető munkakörbe.

FELVETT HALLGATÓINKNAK

Tanévnyitó/beiratkozás

A tanulmányok megkezdéséhez szükséges első lépés a beiratkozás.

Állásajánlatok - villamosmérmök

Az ODW-ELEKTRIK Kft. német érdekeltségű, több műszakban foglalkoztató üzem Szederkényben. Cégünk gépjárműipari beszállítóként működik, ezért üzemünkben a pontosság és megbízhatóság fontos követelmény.

Állásajánlat - gépészmérnök

Pótfelvételi a 2013/2014-es tanévre

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM POLLACK MIHÁLY MŰSZAKI ÉS INFORMATIKAI KARA pótfelvételt hirdet a 2013/2014 tanévre.
Jelentkezési határidő: 2013. augusztus 12.
Csak azok jelentkezhetnek, akik 2013-ban nem jelentkeztek, vagy akik 2013 évben nem nyertek felvételt egyetlen felsőoktatási intézménybe sem. A felsőoktatási pótfelvételi eljárás során kizárólag önköltséges képzések hirdethetők meg.
A 2013. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárásban csak elektronikus módon lehet jelentkezni a www.felvi.hu honlapon regisztrációt követően. A 2013. évi felsőoktatási pótfelvételi eljárás alapdíja: 5 000 Ft

Állásajánlat Siemens PLC programozás!

Állásajánlat!

Fiatal villamosmérnököket, mechatronikai mérnököket (BSc, MSc) keresünk tartós külföldi munkavégzésre, Siemens PLC programozásra. Angol nyelvismeret feltétel. Kimagasló szakmai karrier, fiatalos munkakörnyezet, versenyképes jövedelem.

Érdeklődni: Haraszti Róbert, 30/541-2277

More info-->>