Állásajánlat - statikus tervezői, ill. szerkesztői munkakör

Mérnöki Iroda fiatal, esetleg pályakezdő munkatársat keres kaposvári irodájába statikus tervezői, ill. szerkesztői munkakörbe.

Irodánk vasbeton, fa, ill. acél szerkezetű építmények statikai tervezésével foglalkozik.  ( középületek, társasházak,  ipari épületek, tornacsarnokok, áruházak, stb. )

Órarendi változás: október 18.

Értesítjük 1. féléves (BA-ra épülő) zenetanár hallgatóinkat, hogy október 18-án a Nevelés- és művelődéstörténet óra a délutáni időpont helyett 9.30-kor kezdődik a megszokott teremben.

Építéstudományi Egyesület 2013. évi Diploma Díj eredmények

Az Építéstudományi Egyesület 2013. évi Diploma Díj pályázatán, az Épületszerkezetek témakörben első helyezést ért el:
Pajkos Csaba építészmérnök BsC hallgató
konzulensei:
Dr. Perényi László Mihály - épületszerkezetek
Dr. Füredi Balázs - kivitelezés-szervezés
Szabó Imre Gábor - tartószerkezetek
Tóth Péter Zoltán - külső konzulens

MÉK-MÉSZ Diplomadíj

Kokas Balázs, a Breuer Marcell Doktori Iskola hallgatója, MÉK - MÉSZ Diplomadíjban részesült a Mohácsra tervezett, Ökoturisztikai látogatóközpont című munkájáért.

Ezúton is gratulálunk hallgatónknak!

Év háza 2013 MÉSZ különdíj

Dr. Borsos Ágnes a Belsőépítészeti és Környezettervezési Tanszék adjunktusa és Dr. Bachman Zoltán professzor úr MÉSZ különdíjat kapott egy kővágószőlősi hétvégi ház tervezéséért.

Dr. Bachman Zoltán professzor úr Prima Primissima jelölt!

A 2013. évi Prima Primissima díj tíz kategóriájának harminc jelöltje közül – a szakmai elismerésen kívül – a közönség által legtöbb szavazatot kapott Prima a Demján Sándor által felajánlott Közönségdíjban részesül.

Médiatechnológusok kisfilmje

Médiatechnológus hallgatóinkkal híranyagot forgattunk a Pollackon rendezett véradásról. (tovább a címre kattintva)