Campus Hungary pályázatok oktatóknak, hallgatóknak és adminisztratív dolgozóknak

A Balassi Intézet a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi oktatói, hallgatói és adminisztratív dolgozói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése országos program" és a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése konvergencia program" című projektek keretében Campus Hungary ösztöndíjpályázatot hirdet 2014. január 15. és 2014. július 31. között megvalósítható MOBILITÁSRA.

PTE PMMIK 2013 TDK Program

ÜNNEPÉLYES MEGNYITÓ
2013. NOVEMBER 25. 11:00 Boszorkány út 2. - B224 terem
dr. Iványi Péter, egyetemi tanár, dékánhelyettes

A KONFERENCIA ZÁRÁSA, ÉRTÉKELÉSE, ÜNNEPÉLYES EREDMÉNYHIRDETÉS
2013. DECEMBER 2. 11:00 Boszorkány út 2. - B224 terem
dr. Iványi Péter, egyetemi tanár, dékánhelyettes

Jól szerepeltünk a mérnökfutamon

A Magyar Mérnökhallgatók Egyesülete (IAESTE) szervezésében 2013. november 18-19-én került megrendezésre a Mérnökfutam elnevezésű verseny, ahol a II. helyezést érte el Poll-ACK csapatunk.  A villamosmérnök és mérnök informatikus hallgatóknak kiírt versenyre online feladatok megoldásával kerültek be hallgatóink, és a verseny során három feladatot kellett megoldaniuk. A Malkó Tibor, Nagy Bence, Ilon Ákos és Khin Tamás által alkotott pollackos team a második hely mellett, a T-Systems különdíját is elnyerte.

További információk a facebook.com/mernokfutam oldalon találhatók.

Gratulálunk sikeres hallgatóinknak!

3/3-as tantárgyak!

Kedves hallgató társaink!

A Tanulmányi Osztállyal együttműködve idén is van lehetőség leadni a 3/3-as tantárgyakat abban az esetben,ha nem történt rögzítés ETR-ben. Tárgyat leadni a Szolgáltató Irodában lehet a mai naptól legkésőbb 2013. December 5.-ig.

Üdvözlettel:

Farkas Balázs és a PTE-PMMIK HÖK csapata

BEJELENTKEZÉS A 2013/2014-ES TAVASZI SZEMESZTERRE

Kedves Hallgatók!

Az 1/2013-as Dékáni utasítás módosítása értelmében a 2013/2014-es tanév tavaszi szemszterére, csak azok a hallgatók jelentkezhetnek be, akik a költségtérítési díj legalább 50%-át befizették az aktuális félévre.

Meghívó a Szentágothai Szemináriumra

Tisztelettel meghívunk minden kedves érdeklődőt a Pécsi Tudományegyetem Szentágothai János Kutatóközpont szervezésében megrendezendő VIII. Szentágothai Szemináriumra

Ösztöndíj kötési és állás ajánlat

1 fő első éves villamos- vagy gépészmérnök szakos hallgatót keresünk ösztöndíj lehetőséggel az alábbi feladatok ellátására:
-       felvonók éves fővizsgálatai
-       felvonók karbantartás ellenőrzései
-       új felvonók üzembehelyezési vizsgálatai
-       felvonók megfelelőségi tanúsításainak elvégzése.

TDK - Inspiráció

Az OMDK 2013-as országos versenyén az Építész szekcióban 1. helyezést elért hallgatónk ajánlása

TDK - Inspiráció