Álláshirdetés - villamosmérnök

A British American Tobacco Hungary a nemzetközileg elismert multinacionális cégcsoport Magyarországon piacvezeto leányvállalata.
Pécsi Termelési és muszaki osztályunkra keresünk villamosmérnök munkatársat.

Operations Trainee

Our Trainee Programme is a two year long programme designedto help you embark on your journey from graduation to one ofour leaders/experts in the future.

YCC 2013 nemzetközi művészeti pályázat

KIÍRÁS
A teljes kiírás innen letölthető:

HATÁRIDŐ
Leadási határidő: 2013. ÁPRILIS 15. hétfő 12.00

KATEGÓRIÁK
Idén is négy kategóriában pályázhatnak a hallgatók:
DIVAT / FOTÓ / FILM / GRAFIKA

NEVEZÉS + REGISZTRÁCIÓ
A hallgatók nevezhetnek egyénileg és csapatban is, ami maximum 5 főt számlálhat. Egy pályázó egy kategóriában csak egy pályamunkát adhat le, akár csapatban, akár egyénileg indul, de ehhez először a www.ycc-hungary.com-onmindenkinek külön-külön regisztrálnia kell!

PLAKÁT-->>

Öveges József hallgatói ösztöndíj 2013-2014

A GE Hungary ösztöndíja számos tudományág területén!

A GE Hungary Kft. Healthcare Divízió ösztöndíjpályázatot ír ki adott tudományterületeken kiegészítő ismeretek szerzésére, magasabb szintű mérnöki és tudományos tevékenység folytatására, a vállalat innovációs tevékenységébe történő bekapcsolódásra.