Portfólió Kickoff

Komolyabban foglalkoztat a belsőépítészet?

Szívesen bemutatnád munkáidat szakértő résztvevők előtt, akik jó tanácsokkal is ellátnak?

Kíváncsi vagy fiatal szakmabeliek munkáira, ötleteire, és a várható trendekre?

Portfólió Kickoff

Komolyabban foglalkoztat a belsőépítészet?

Kíváncsi vagy fiatal szakmabeliek munkáira, ötleteire, és a várható trendekre?

Mérnöktanár MA szak Záróvizsga

A Mérnöktanár MA szak záróvizsgája 2013.01.29-én (kedden) a Rókus u. K03 teremben 9 órakor kezdődik.

A Diplomaátadó ünnepség február 2-án 10 órakor lesz a Boszorkány úti épületben.

Sikeres felkészülést kívánunk!

Egy kiállítás képei

Az elmúlt év legrangosabb nemzetközi sikerét hozta Karunk számára a 13. Velencei Nemzetközi Építészeti Kiállítás, melyen Dr. Bachmann Bálint dékán és  Dr. Markó Balázs a SZIE Ybl Miklós Építéstudományi Kar mestertanára „Spacemaker” című projektje képviselte Magyarországot.

Papíron túl vagyunk az ötvenen…

2012 decemberében ünnepeltük Karunk fennállásának ötvenedik jubileumát. Fél évszázados történelmünkre meghitt ünnepséggel és kiállítással emlékeztünk egyetemi campusunk Boszorkány úti aulájában.

Gábor Dénes-díjas oktató a gépészmérnöki szakon

Hét tudós munkáját és szakmai teljesítményét ismerték el Gábor Dénes-díjjal, az elismeréseket 2012. december 20-án adták át az Országgyűlésben. A Novofer Alapítvány által 1989-ben létrehozott díj a műszaki-szellemi alkotások, a mérnöki munka és a technológiai fejlesztés terén nyújtott kiemelkedő teljesítményeket ismeri el évente.