Pályázati felhívás az MTA által támogatott kutatócsoportok létrehozására

A Magyar Tudományos Akadémia pályázatot hirdet akadémiai támogatású egyetemi kutatócsoportok (MTA-TKCS) létrehozásáraa 2012. július 1-jétől 2017. június 30-ig tartó időszakra.
Az új egyetemi kutatócsoportok támogatására 2012-ben rendelkezésre álló 600 M Ft-ból megközelítőleg 15 új kutatócsoport indítható.

Pályázat a Magyar – Francia Kétoldalú TéT Programban való magyar részvétel támogatására

Az Új Széchenyi Terv keretében Nemzeti Fejlesztési Ügynökség pályázatot hirdet a Magyar – Francia Kétoldalú Tudományos és Technológiai Együttműködés (TéT) Programban való magyar részvétel támogatására, az NFÜ és az EGIDE közös nemzetközi kutatás együttműködési programja keretében kutatásfejlesztési projektek kutatócseréjének kiegészítő támogatására.