HIRDETMÉNY

HIRDETMÉNY A KÖVETKEZŐ FÉLÉVBEN SZAKDOLGOZAT TANTÁRGYAT FELVENNI SZÁNÉKOZÓ KÖRNYEZETMÉRNÖK SZAKOS HALLGATÓK SZÁMÁRA

Hirdetmény

HIRDETMÉNY

III. ÉS IV. ÉVFOLYAMOS
KÖRNYEZETMÉRNÖK SZAKOS HALLGATÓK

RÉSZÉRE

Innováció, Tudomány, Technológia a Jövőért Műszaki és Informatikai Konferencia

Az ISTF Kft. és Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar, Nemzetközi Innovációs Kutatócsoport – Pintér Művek szervezésében, a nemzetközi, valamint hazai vállalkozások közreműködésével kerül megrendezésre a Innováció, Tudomány, Technológia a Jövőért Műszaki és Informatikai Konferencia.

A konferencia időpontja:  2011. október 21. (9.00 – 16.00)

Minden érdeklődőt szeretettel várunk!

A rendezvény helyszíne:

PTE-PMMIK
7624 Pécs, Boszorkány út 2. Terem: A007

UniTech Online Mérnökverseny 2011

Vállalod a kihívást? Indítsd be a karriermotort!

Egy izgalmas versenyen változatos kvíz és esettanulmány feladatokon keresztül mérheted össze tudásodat vetélytársaiddal. A verseny elsősorban mérnökhallgatóknak szól, akik nem riadnak vissza a változatos feladatoktól.

Környezetmérnök szakest!! 2011.

Kedves környezetmérnök hallgatók! Sok szeretettel várunk benneteket 2011. október 20án rendezendő szakestünkre!

Környezetmérnök szakest!! 2011.

Kedves környezetmérnök hallgatók!

Sok szeretettel várunk benneteket 2011. október 20án rendezendő szakestünkre!

The Hungarian-American Enterprise Scholarship Fund (HAESF)

A „The Hungarian-American Enterprise Scholarship Fund (HAESF)” minden évben számos frissdiplomás (fél éven belül végzett), illetve jelenleg is aktív MSc-s hallgató számára 6-12 hónapos Amerikai Egyesült Államokbeli szakmai gyakorlatot finanszíroz teljes körűen.

Jubileumi Emlékérmet kapott Dr. Perényi László Mihály

Dr. Perényi László Mihályt, a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának tanszékvezető egyetemi docensét a tudományos diákköri mozgalomért végzett sokéves áldozatos munkájáért az Országos Tudományos Diákköri Tanács a XXX. Jubileumi Országos Tudományos Konferencia Emlékérmével tüntette ki.

DAAD ösztöndíjak

Szeretne ösztöndíjjal Németországban tanulni vagy kutatni? Érdeklődik a németországi egyetemek és főiskolák iránt? Szeretné ismereteit és német nyelvtudását elmélyíteni? Nyitott új tapasztalatokra és barátokra? Akkor itt a kiváló lehetőség, 2011. november 15-ig lehet pályázni a DAAD (Deutscher Akademischer Austauschdienst) németországi ösztöndíjaira.

BlickPunkt - Képek versenye

Nevezni 2011. október 19-én (szerda) éjfélig lehet!

Regisztrálj a www.blickpunkt.hu oldalon! Nevezd fotóidat a versenybe és nyerj 101 eurót!

Szólj az ismerőseidnek is, hogy ők is vegyenek részt a BlickPunkt-on!