Vulcanus in Japan

Az EU-Japán Ipari Együttműködési Központ a 2012/13-as tanévre is meghirdette a Vulcanus in Japan programot, amely négy hónapos intenzív japán nyelvtanfolyamot és nyolc hónapos szakmai gyakorlatot tesz lehetővé vezető japán ipari cégeknél.

Nyílt Nap 2012. febr. 3-án

A hulladékgazdálkodási szakmérnök képzésünkről további információkat is megtudhatsz, ha eljössz a nyílt napunkra!

Határon átnyúló együttműködés a szakképzés és a felnőttképzés területén / TÁMOP-2.2.4-11/1

A támogatás célja az Új Széchenyi Terv részeként a szak- és felnőttképzés területén szerzett magyar tapasztalatok átadása a többi EU tagállam (elsősorban a szomszédos országok) szak- és felnőttképzéssel foglalkozó intézményei, valamint munkaügyi központjai számára, a munkaerőpiac igényeivel összhangban olyan képzési programok kidolgozása, tananyagok fejlesztése, amelyek hiányoznak az együttműködő országokban, és amelyekre a gazdasági szereplők oldaláról igény jelentkezik.

Leonardo Innovációtranszfer pályázatok

Az Egész életen át tartó tanulás program (Lifelong Learning Program - LLP) adja a szakmai keretét az innovációtranszfer (TOI) pályázattípus a nálunk innovációnak számító, korábbi Leonardo vagy más közösségi projekt(ek), egyéb nemzeti vagy szektorális fejlesztés eredményeként működő jól bevált gyakorlatok (tananyag, módszer) átvételét, adaptálását és a szakképzésben való meghonosítását támogatja.