A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar és az Eszéki Josip Juraj Strossmayer Egyetem Építőipari Kar tisztelettel meghívja a Helyiségek, épületek légtömörségének vizsgálata energetikai és hőérzeti szempontból c. projekt nyitórendezvényére és a hozzá kapcsolódó nemzetközi konferenciára.

Időpont: 2011. november 7. 14.00-18.30.
Helyszín: PTE PMMIK A019-es terem

Tettekkel az ötletekért

A Körber AG és a Hauni az NIT-val (Northern Institute of Technology Management) ösztöndíj programot hirdet.

Állásajánlat (gépész, villamos)

A pécsi székhelyő Hauni Hungaria 840 magasan képzett dolgozójával széleskörő szolgáltatásokat nyújt a berendezés- és gépgyártás területén. A vállalat kompetenciái a  konstrukciótól a forgácsoláson, lemezmegmunkáláson, szerkezeti egységek és gépek összeszerelésén keresztül egészen a komplett gépek és berendezések  fejlesztéséig terjednek. A vállalat a nemzetközi Körber csoport második legnagyobb telephelye a világon.

Az alábbi munkakörbe hirdetünk felvételt:
GYÁRTÁSELİKÉSZÍTİ
Referenciaszám: G1103

Állásajánlat - webprogramozó

Piac vezető média cég, profi webprogramozót keres gyakorlatra (a későbbiekben állandó munkhelyként)

TDK kutatási témák

PTE-PMMK Környezetmérnöki Szak Tudományos Diák Kör   TDK KUTATÁSI TÉMÁK 2. ÉVES HALLGATÓK RÉSZÉRE (A lap alján az általános bemutatást követően mindenki számára letölthető a stilisztikai,formai követelmény rendszer valamint a kutatási témák!)

TDK kutatási témák

PTE-PMMK Környezetmérnöki Szak Tudományos Diák Kör

TDK KUTATÁSI TÉMÁK 2. ÉVES HALLGATÓK RÉSZÉRE

Munkalehetőség

Egy kis segítséget szeretnénk nyújtani a most végző hallgatóinknak az alábbi lehetőséggel:

Climadesign - úton a fenntartható építés felé

Professzor Dr. Gerhard Hausladen a müncheni Műszaki Egyetem Épületklimatika és Épületgépészet Tanszék vezetője, a  Climadesigner© szakág megalapítója díszdoktorrá avatását követően  2011. október 21-én  18. 00 órakor székfoglaló beszédet tart a PMMIK A010 előadójába

Címe: Climadesign - úton a fenntartható építés felé
előadás után: beszélgetés

Minden érdeklődőt várunk szeretettel!

Címe: Climadesign - úton a fenntartható építés felé
előadás után: beszélgetés

Minden érdeklődőt várunk szeretettel!

Hirdetmény

HIRDETMÉNY III. ÉS IV. ÉVFOLYAMOS KÖRNYEZETMÉRNÖK SZAKOS HALLGATÓK RÉSZÉRE