Minősített Passzívház Tervező képzés

Európában eddig 32.000 passzívház épült, összesen 13,9 millió m2 hasznos alapterületen. Mára 27 „világítótorony régió“ jött létre 25 millió lakossal, melynek állami tulajdonú épületei a helyi önkormányzatok döntése alapján passzívházként valósultak meg.

„Az Év Kiemelkedő Publikációja” pályázat

A Pécsi Tudományegyetem tudományos céljainak megvalósítása érdekében, az egyetemen folyó kutató- és alkotómunka, művészeti tevékenység elismerése céljából pályázatot ír ki "Az Év Kiemelkedő Publikációja" díjra.

Pályázati határidő: 2011. szeptember 30.

Letölthető kiírás és pályázati űrlap.

Erősáramú villamosmérnök

Érdekel az elektronika? Hobbid az elektronikai berendezések építése és javítása?

Szeretnél egy olyan innovatív multinacionális gyártó cégnél dolgozni, mely magas színvonalon tervez és gyárt teljesítmény-elektronikai áramköröket ipari hajtásokhoz, napenergiás inverterekhez és GPS egységeket?

Felvételi felhívás 2011 - Vándoriskola

A Kós Károly Egyesülés Vándoriskolája felvételt hirdet fiatal építészek számára. Olyan pályakezdők jelentkezését várjuk, akik önálló tervezői, vállalkozói ambícióval rendelkeznek, az építészeti tervezést magas színvonalon kívánják művelni és a Kós Károly Egyesülés építész mestereitől szándékoznak tanulni. A felvetteket októbertől alkalmazzuk.