Hungarian Cubes Workshop

Beadási határideje: 2018. május 8.
Leadás helye: 7624 Pécs, Boszorkány út 2. C012 (rajzterem) 14:00 - 16:45 között

Hungarian Cubes Workshop 2018 május 14-19 és kiállítás 2018 május 19 - 2018 június 16.

MIK könyvtár ideiglenes bezárása

Április 3-tól a MIK Könyvtára felújítás miatt ideiglenesen bezárt. A felújítás ideje alatt a könyvtárat nem lehet használni.

Hajós György matematika verseny

Az idei tanévben a Pázmány Péter Katolikus Egyetemen rendezték a hagyományos Hajós György matematika versenyt, amelyen 26 felsőoktatási intézmény csapata vett részt. Karunkat Nagy Dávid, Szabó István Márk és Pőcze Andor mérnökinformatikus és Burián Máté gépészmérnök hallgató képviselte, akik a versenyben a 12. helyezést érték el.

Felkészítő tanáruk dr. Klincsik Mihály főiskolai tanár volt.

Szép eredményükhöz gratulálunk!

PowerUP! Nemzetközi innovciós verseny

Hogyan válhatnak a magyar energetikai, mérnöki startupok sikeressé a nemzetközi piacon?

Hogyan tudja segíteni céljaik elérését Közép-Európa legnagyobb energetikai versenye, az InnoEnergy által szervezett PowerUP?