Felvételi vizsgaeredmények

Elérhetőek a felvételi eredmények a településmérnöki és építész mesterszakjainkra.

NEMZETI FELSŐOKTATÁSI ÖSZTÖNDÍJ PÁLYÁZAT

A nemzeti felsőoktatásról szóló 2011. évi CCIV. törvény valamint a felsőoktatásban részt vevő hallgatók juttatásairól és az általuk fizetendő egyes térítésekről szóló 51/2007. (III.26.) Kormányrendelet, illetve a Pécsi Tudományegyetem SzMSz 6. számú melléklete, azaz a PTE térítési és juttatási szabályzata 17.§ alapján a 2018/2019-es tanévre.

A jövő otthonai építészeti ötletpályázat

A 2016-ban indult tervpályázat-sorozat folytatásaként, a Style & Home Kft. által életre hívott OTTHONNEKED összefogás nyílt ötletpályázatot hirdet építészek, valamint építész hallgatók számára. A fenntarthatóság mint az első pályázatban megfogalmazott cél és problémafelvetés az idei pályázatban is központi szerepet játszik. Az általános tematika mellett jelen kiírás egy speciálisabb, a közgondolkodást jelentősen befolyásolni képes témára, az építész saját házára fókuszál.

Építész állásajánlat

Diploma előtt álló Építészeket keres az ARCH INDECO Kft. (2 főt) a Zalaegerszegi építész irodájukba, így Zalaegerszeg vonzáskörében született diák lenne ideális, de ez nem feltétel.

KARRIER START hallgatóknak

GYAKORNOKI PROGRAM ÉS DUÁLIS KÉPZÉS

A Szabadics Zrt. mintegy 30 éve meghatározó szerepet tölt be a közműfejlesztés, vízgazdálkodás, természetvédelmi munkák terén. A magasépítési ágazatban városfejlesztés, ipari csarnokok, köz-és lakóépületek kivitelezése teszi izgalmassá a munkát.

KARRIER START végzősöknek

Kezdd a karrieredet a Dunántúl egyik legnagyobb építőipari vállalatánál!