Pótfelvételi időpontok

A Műszaki és Informatikai Karon meghirdetett pótfelvételi időpontok.

AZ ELEKTRONIKUS JELENTKEZÉS ÉS A DOKUMENTUMOK ELEKTRONIKUS FELTÖLTÉSÉNEK HATÁRIDEJE: 2018. AUGUSZTUS 6.
(A dokumentumok - szükség esetén - postai úton is beküldhetők a következő címre: „2018. évi felsőoktatási pótfelvételi jelentkezés” Oktatási Hivatal, 1443 Budapest, Pf. 220.)

Energetika-Elektrotechnika Konferencia Tusnádfürdőn

Az erdélyi Energetika-Elektrotechnika Konferencia 18. alkalommal kerül megrendezésre. A rendezvény fő célkitűzése az energetika és elektrotechnika terén dolgozó szakemberek közötti kapcsolatteremtés, a résztvevők kölcsönös tájékoztatása az energetika-elektrotechnika helyzetéről és a tendenciákról.

Gemenci-(bajai) kajak-kenu hétvége

Tájékoztatunk, hogy Augusztus 25-26-án a Sportiroda támogatásával Bajai vízitúra kerül megszervezésre

Augusztus 25-én szombaton reggel találkozó 10:00-kor: Baja, Petőfi-sziget, Bajai evezősház (Március 15.stny)

Villamosmérnök-tervező

Az SMHV Energetika Kft egy 15 éves szakmai múlttal, biztos háttérrel rendelkező pécsi székhelyű villamosipari cég, amely évek óta többféle szakágban végez munkát az ország szinte minden területén.

ERASMUS+ PROGRAM STAFF TRAINING (STT)

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. augusztus 15. 12 óráig.

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS 2018/19. TANÉVI SZEMÉLYZETI KÉPZÉSRE ADMINISZTRATÍV DOLGOZÓK, ÉS NEM-OKTATÓI FUNKCIÓT IS ELLÁTÓ OKTATÓK RÉSZÉRE

Műszaki előkészítő álláslehetőség

A Dél-Konstrukt Zrt. - amely 2003 óta képviselteti magát a hazai építőiparban, mint fővállalkozó és generálkivitelező az ország egész területén - dinamikusan bővülő feladatainak ellátása érdekében keres munkatársat az alábbi munkakör betöltésére: Műszaki előkészítő (épületgépészeti terület).