Erasmus+ hallgatói tanulmányi mobilitási program

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar pályázatot ír ki a 2018/2019-es tanév tavaszi szemeszterére Erasmus+ hallgatói tanulmányi mobilitási programban való részvételre

Álláslehetőség pályakezdő mérnökök részére

Észak-Németországi, több mint 15 éve sikeres középvállalkozói cég számára keresünk Földmérő Technikust, Alap vagy Mester- végzettséggel.

Egy lehetséges partnerség és/vagy egy későbbi hivatali átvétel kapcsán egy ellenőri vagy értékelői képzés is kívánatos lenne.

Műszaki rajzoló

A Dél-Dunántúli Vízügyi igazgatóság pályázatot hirdet Műszaki rajzoló munkakör betöltésére.

Benyújtás határideje: 2018. szeptember 16.

Vízrendezési ügyintéző

A Dél-Dunántúli Vízügyi Igazgatóság pályázatot hirdet vízrendezési ügyintéző munkakör betöltésére.

JÖVŐ OTTHONAI ÉPÍTÉSZETI ÖTLETPÁLYÁZAT (2.) AZ ÉPÍTÉSZ HÁZA

Pályaművek beérkezésének határideje: 2018. szeptember 25. 23:59:59

A 2016-ban indult tervpályázat-sorozat folytatásaként, a Style & Home Kft. által életre hívott OTTHONNEKED összefogás nyílt ötlet pályázatot hirdet építészek, valamint építész hallgatók számára. A fenntarthatóság mint az első pályázatban megfogalmazott cél és  problémafelvetés az idei pályázatban is központi szerepet játszik. Az általános tematika mellett jelen kiírás egy speciálisabb, a közgondolkodást jelentősen befolyásolni képes témára, az építész saját házára fókuszál.

A PÁLYÁZAT KIÍRÓJA ÉS LEBONYOLÍTÓJA: Style & Home Kft. (2235 Mende, Fő u. 21), továbbiakban Kiíró.

Építésvezető mérnök magasépítési területre

A Branau Építőipari Kft.-t 1993-ban alakult, a kezdetekben kisvállalkozásként indult, de kitartó munkával mára a Baranya megyei jelentős építőipari cégek versenytársává vált. A vállalkozás legfőbb értékei a képzett saját munkaerő, a magas fokú gépesítés és  a széles eszközpark mellett az a hozzáállás, minőségre való törekvés, mely valamennyi építkezés során áthatja a munkálatokat.

Az elmúlt években – és jelenleg is – irodaház, üzemcsarnok, kereskedelmi üzlet, családi házak építésével foglalkozunk.

2003 júniusától belföldi fuvarozási tevékenységet is végzünk.

2015. szeptemberében bővítettük szolgáltatásainkat épületfa készítés, szállításával.

Beruházási projektmenedzser

Budakeszi Polgármesteri Hivatal a "Közszolgálati tisztviselőkről szóló" 2011. évi CXCIX. törvény 45. § (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Budakeszi Polgármesteri Hivatal Beruházási projektmenedzser munkakör betöltésére.

A pályázat benyújtásának határideje: 2018. szeptember 30.

KORZÓ DRÓNFESZTIVÁL

A Korzó Drónfesztivál napjaink legnépszerűbb technikai játékszereinek fesztiválja. Már 2017-es elindulásakor hagyományteremtő szándékkal jött létre, ahol együtt jelennek meg a repülés, a robotika és a gaming elkötelezettjei.