Fulbright Posztgraduális Hallgatói Ösztöndíjak

Pályázat beadási határidő: 2018. május 22.

Továbbtanulási / kutatási lehetőség a 2019-2020-as tanévben bármely tudományterületen vagy művészeti ágban. Alapfeltétel a pályázott témában legkésőbb 2018. július 15-ig szerzett legalább BA/BSc szintű diploma. A pályázók az Egyesült Államok bármelyik egyetemét választhatják.

Diákhitel Ösztöndíj Pályázat 2018 : Pályázat egyetemi, főiskolai hallgató ösztöndíj keretében történő támogatására

Beadási határidő: 2018.05.04. 24.00 óra

A Diákhitel Központ Zrt. 2018. évi pályázati felhívása "Diákhitel Ösztöndíj Pályázat" címmel. A pályázat célja a tehetséges és/vagy kiemelkedő tanulmányi teljesítményt nyújtó, Diákhitellel rendelkező egyetemi, főiskolai hallgatók ösztöndíj keretében történő támogatása a 2018/19-es tanév során.

Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj 2018

Beadási határidő: 4 szakaszban, 1. szakasz: 03.22-05.31

A Nemzet Fiatal Tehetségeiért Ösztöndíj 2018. évi keretében 8-35 éves, kiemelkedően tehetséges fiatalok pályázhatnak 100 ezer - 1 millió forint elnyerésére.

Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017

Benyújtási határidő: 2018. április 17.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma hagyományának megfelelően minden évben miniszteri elismerő oklevéllel jutalmazza a kimagasló tanulmányi- és sporteredményt elért diákokat.

Ehhez kapcsolódóan a Minisztérium pályázatot hirdet a „Magyarország jó tanulója – jó sportolója 2017” cím elnyerésére a 2016/2017. tanévben legalább az egyik félévben felsőoktatási intézmény teljes idejű alap-, mester-, osztatlan képzésben vagy felsőoktatási szakképzésben részt vevő hallgatói számára.

A pályázatot postai úton kell benyújtani a Pályázati útmutatóban megadott címre.

Építésvezető - Kaposvár

A Magyar Építő Zrt. ÉPÍTÉSVEZETŐT keres magasépítési projektek kivitelezésére teljes munkaidős foglalkoztatásra.

A hazai és határon túli pályakezdő, tehetséges fiatalok innovációinak és társadalmi felelősségvállalásuk támogatása

Benyújtási határidő: 2018. április 21.

Az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő nyílt pályázatot hirdet a  hazai és határon túli pályakezdő, kiemelkedően tehetséges fiatalok példaértékű innovációinak és társadalmi felelősségvállalásuk erősítésének támogatására.