Vendéghallgatók figyelmébe!

AKTUÁLIS INFORMÁCIÓK

1. A vendéghallgatói jogviszony létesítésére irányuló kérelmek beérkezési határideje a 2015/2016-os tanév őszi szemeszterére 2015. augusztus 10.

2. A kérelmek beadásának és elbírálásának rendje:

Tanulmányi Csoport - nyári nyitvatartás

Kedves Hallgatóink!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a Tanulmányi Csoport nyári ügyfélfogadási rendje az alábbiak szerint alakul:

2015. július 6. – 2015. augusztus 19

Üdvözlettel:
Tanulmányi Csoport

Köztársasági Ösztöndíj

Tisztelt Hallgatók!

Technikai probléma miatt a tegnap feltöltött táblázat munkaanyag volt, ezért elnézésüket kérjük. A Köztársasági Ösztöndíj kari végleges rangsora a 2015/2016-os tanévre vonatkozóan az alábbi linken található.

DJKB nyári ügyelet

DJKB nyári ügyelet megváltozott! A pontos nyitvatartást megtekinthetitek itt, illetve a fogadóidők menüpont alatt.

DDRFÜ szakmai gyakorlati felhívás

A Dél-Dunántúli Regionális Fejlesztési Ügynökség Nonprofit Kft. hallgatók jelentkezését várja, akik a cégnél szeretnék eltölteni a kötelező szakmai gyakorlatukat. A kötelező gyakorlati időt követően lehetőség nyílik a cégen belüli továbbfoglalkoztatásra, gyakornoki státusz keretében.

Állásajánlat!

Kaposvári székhelyű nagykereskedelmi cég keres üzletkötői munkakörbe munkatársat.