Pályázat megüresedett államilag támogatott helyek betöltésére a Kar hallgatói számára

Tisztelt Hallgató!

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kar pályázatot hirdet a költségtérítéses/önköltséges/részösztöndíjas finanszírozási formában tanulmányokat folytató hallgatói számára a 2015/2016-os tanév I. félévére megüresedett államilag támogatott/állami ösztöndíjas helyekre, a melléket táblázatban szereplő szakokon.

Elhunyt Dr. Szőke Béla ny. főiskolai docens

Fájdalommal tudatjuk, hogy Dr. Szőke Béla ny. főiskolai docens életének 75. évében örökre megpihent.

Kívánsága szerint hamvait a Pécsi Köztemetőben 2015. augusztus 6-án 10:30-kor kísérjük utolsó útjára.

Emlékét kegyelettel őrizzük!
a PTE Műszaki és Informatikai Kar vezetése, oktatói, dolgozói

Pótjelentkezés duális képzésre

Ha felvételt nyert a PTE Műszaki és Informatikai Kar valamely alapképzésére és szeretne részesülni a duális képzés nyújtotta előnyökből, akkor mihamarabb jelentkezzen!

Hallgatóink figyelmébe!

Tisztelt Hallgatóink!

A költségtérítés/önköltség fizetésével kapcsolatos kedvezmények iránti kérelmek benyújtási határideje megváltozott. A kérelmeket legkésőbb a bejelentkezési időszak utolsó munkanapjáig adhatják be a Tanulmányi Csoportnál. (PTE TJSZ 48§(1))

Diákigazolvány igénylés

Tisztelt Hallgatóink!

A mai naptól (2015.07.28.) beküldött diákigazolvány igényléseket a 2015/2016-os tanév őszi szemeszterének szorgalmi időszakának indulásával áll módunkban továbbítani az Oktatási Hivatal felé.

Üdvözlettel: Tanulmányi csoport

Álláshirdetés

Az Aktuál Bau Építőipari Kft. ÉPÜLETGÉPÉSZ GYAKORNOKOT keres induló és folyamatban lévő generálkivitelezési projektjeihez 2-3 hónapos időtartamra, megegyezés szerinti hosszabbítási lehetőséggel.

Elhunyt Bachman Zoltán, a Nemzet Művésze

2015. július 2-án türelemmel viselt, hosszan tartó betegség után, 70 éves korában elhunyt Bachman Zoltán, a Nemzet Művésze, a Pécsi Tudományegyetem Kossuth- és Ybl-díjas professor emeritusa.

A temetés időpontja és helyszíne:
2015. július 24., péntek, 12:00
Pécsi központi temető