ManRey Projektmérnöki állás

Multinacionális, autóipar beszállítói tevékenységet végző, partnercégünk részére keresünkkollégát az alábbi pozícióba: Projektmérnök

Polgármesteri Ösztöndíj egyetemi hallgatók és doktoranduszok részére

Pécs Megyei Jogú Város polgármestere pályázatot hirdet Polgármesteri Ösztöndíj elnyerésére a 2015. év I. félévében Pécs Megyei Jogú Város köznevelési intézményeiben tanuló, illetve a Pécsi Tudományegyetemen aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező pécsi polgárok számára.

Polgármesteri Ösztöndíj Kiírás

A Pollack Expo mérlege

Közel 120 kiállító, több mint 70 szakmai előadás, 1200 látogató, egy városi díj – és egy pollackos díjazott -, a Baranya Megyei Mérnöki Kamara két tagozata, két diákoknak, hallgatóknak szóló verseny, mindkét napon állásbörze, egy érintésvédelmi bemutató, 14 média megjelenés, egy laborátadás, egy jó hangulatú fogadás, kapcsolatépítés, szakmai egyeztetések, baráti beszélgetések – ez a kilencedik Pollack Expo rövid mérlege.

„doctor honoris causa” cím adományozás

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar „doctor honoris causa” cím adományozására terjesztette elő Wang Tie építészt, a Central Academy of Fine Arts, Institute of Architectural Design Karának dékánját.

Csak lépésről, lépésre – ez a nemzetközi kapcsolatok sajátossága

Interjú Dr Medvegy Gabriella, kapcsolati dékánhelyettessel

Hogy látod ma a Pollack nemzetközi lehetőségeit?

Először is meghatároztuk azokat a célterületeket, amelyekre most tudatosan figyelünk. Fókuszban van, földrajzi helyzete és kedvező demográfiai mutatói miatt a Balkán, megkerülhetetlensége és magas szintű tudományos fejlettsége miatt Kína.

PTE ÁOK Buszjárat!

Kedves Hallgatók, Oktatók, Munkatársak!

2015. február 6-án ismét elindul a PTE ÁOK buszjárata. Buszjáratunk a PTE minden hallgatója számára elérhető.