Intézményi Szakmai Tudományos Ösztöndíj

Pályázati Kiírás

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar Diákjuttatási és Kollégiumi Bizottsága a 2014/2015-ös tanév őszi szemeszterére pályázatot ír ki a mai napon Intézményi Szakmai, Tudományos Ösztöndíj elnyerésére.

Campus Hungary ösztöndíjak felsőoktatási munkatársak részére

A Balassi Intézet a „Nemzeti Kiválóság Program - Campus Hungary, K+F projektekhez és képzési programokhoz kapcsolódó, nemzetközi hallgatói mobilitás személyi támogatási rendszerének fejlesztése konvergencia program” című projektek keretében ismételten Campus Hungary ösztöndíjpályázatokat hirdet.

Campus Hungary ösztöndíjak hallgatók részére

Design Pécs

2014. október 3-9. között a Nádor Galéria ad otthont a DesignPécs programsorozatnak, amelyre minden kedves érdeklődőt szívesen látunk!
A Művészeti Karral közös rendezvényhét keretében 20 projektet mutatunk majd be a Pollackról, a következő koncepció alapján:

Polgármesteri Östöndíj 2014

Pécs Megyei Jogú Város polgármestere pályázatot hirdet Polgármesteri Ösztöndíj elnyerésére a 2014. év II. félévében Pécs Megyei Jogú Város köznevelési intézményeiben tanuló, illetve a Pécsi Tudományegyetemen aktív hallgatói jogviszonnyal rendelkező pécsi polgárok számára.

POLLACK ARCAI felhívás

FELHÍVÁS a PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatói részére. A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar hallgatókat keres marketing munkája támogatásához.

Napelem rendszer a Pollackon

Napelem, mely egyszerre szolgál oktatási, kutatási célokat, és részt vesz az épület hatékony energia ellátásban is.

21 kW csúcsteljesítményű napelemes rendszert helyeztek üzembe 2014. szeptember 12-ével karunk oktatási épületrészének tetején.