DJKB pályázatok

Kedves Hallgatók a Diákjuttatási és Kollégiumi Bizottság (DJKB) a mai nappal a következő pályázatokat írta ki:

• Rendszeres Szociális Ösztöndíj
  • Szakmai Gyakorlati Ösztöndíj
  • Kollégiumi Várólista

Bővebb információk a Pollack HÖK honlapján találhattok. A DJKB a héten minden nap 9:00 - 12:00 között tart fogadóidőt.

SI Java és SAP Academy - Jelentkezz most!

A Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kara
2014. szeptemberétől az IT-Services Hungary Kft. System Integrations Ágazatának megbízásából SI Java Academy és SI SAP Academy oktatási programokat szervez. A képzések indulásának várható időpontja:  2014.szeptember 15.

Mindkét szakmai kurzus igen kurrens, a munkaerőpiacon keresett ismeretek megszerzésére ad lehetőséget a résztvevők számára anyagi befektetés nélkül.
A képzések további előnye, hogy a tanfolyam sikeres befejezése után az IT Services Hungary Kft. azonnal állást is biztosít a legjobb eredménnyel záró hallgatók számára.

Diplomadíj pályázat 2014

Kedves Diplomázó Építészek !

A MÉK és a MÉSZ közösen Diplomadíj pályázatot hirdet egyetemi 10 féléves osztatlan képzésben részt vett, vagy bázis+mesterképzésben( Bsc/BA+Msc/MA) részt vett és 2013. második vagy 2014. elsfélévében diplomázott, végzett okleveles építészmérnökök és építésztervezmvészek számára.

DJKB Pályázatok

Kedves Hallgatók!

A mai naptól elérhető a Rendszeres szociális ösztöndíj, a Szakmai gyakorlait ösztöndíj pályázat és a Kollégiumi várólistára jelentkezés.

Az űrlapok és a kitöltési útmutatók elérhetők a Dokumentumtárban.