DJKB FOGADÓÓRA VÁLTOZÁS!!!

2013.04.25-én (csütörtökön) a DJKB fogadóórája megváltozik!

Az új fogadóóra: 9:00-12:00

Megértéseteket Köszönjük!

Pollackos siker az Országos Irányítástechnikai Programozó Versenyen

2013. április 3-5. között került megrendezésre az Óbudai Egyetem Kandó Kálmán Villamosmérnöki Karán a XIX. Országos Irányítástechnikai Programozó Verseny.

A megmérettetésre az ország hét egyeteméről – így Budapestről, Debrecenből, Győrből, Miskolcról, Pécsről, Szegedről, Veszprémből –, valamint a kecskeméti és a szabadkai főiskoláról érkeztek.

Az első helyezést a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának „MK Pollesto” nevű csapata érte el.

A csapat tagjai:

• Malkó Tibor
  • Pap Zoltán
  • Ilon Ákos

Gratulálunk a győzteseknek!

Óbudai Egyetem honlapján lévő hír

„PÉCSI REKESZ” ötletpályázat

Hallgatói ötletpályázat a Pécsi Tudományegyetem hallgatói számára.

Az ötletpályázat tárgya, céljaA pályázat kiírói olyan kreatív építészeti megoldásokat várnak, melyben a sörös rekeszek szolgálnak építő elemként! A sörös rekesz mérete  40x30x28,5cm, az anyaga műanyag. Az alkotás befoglaló méretei maximum 6x10m alapterületű és 5m magas lehet.

Katt a címre több infóért!!!!