Keressük Magyarország következő high-tech világsikereit!

A MOBILITÁS ÉS MULTIMÉDIA KLASZTER 2013. JÚNIUS 11-ÉN RENDEZI MEG A MAGYAR INNOVÁCIÓS TECHSHOW 2013KIÁLLÍTÁST, AMELYEN MAGYARORSZÁG 18 LEGINNOVATÍVABB HIGH-TECH MEGOLDÁSÁT MUTATJA BE. A KIÁLLÍTÁSON MEGTEKINTHETŐ 18 FEJLESZTÉST A KERESSÜK MAGYARORSZÁG KÖVETKEZŐ HITECH VILÁGSIKEREIT ELNEVEZÉSŰ VERSENYEN PÁLYÁZÓK KÖZÜL EGY FÜGGETLEN SZAKMAI ZSŰRI FOGJA KIVÁLASZTANI. A VERSENYRE A JELEN FELHÍVÁS SZERINT LEHET PÁLYÁZNI.

Portál és logó tervezési verseny

A PTE PMMIK Juhász Jenő Szakkollégiuma pályázatot ír ki alap-, osztatlan- és mesterképzésben résztvevő PTE PMMIK hallgatók részére

Pollackos siker a miskolci Szuperdiák versenyen

A Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kara adott otthont a Szuperdiák elnevezésű versenynek 2013. április 17-én, amelyen a legtehetségesebb JAVA-ul beszélő informatika szakos diákok versengtek egymással.

Az értékes informatikai eszközökért zajló megmérettetésre 18–24 év közötti, nappali tagozatos, felsőoktatásban tanuló hallgatók jelentkezhettek.

Kriszt Norbert mérnök informatikus hallgatónk nyerte meg a versenyt, Gráber Zoltán mérnök informatikus hallgatónk pedig 4. helyezést ért el.

Gratulálunk a sikeres hallgatóinknak!

DJKB FOGADÓÓRA VÁLTOZÁS!!!

2013.04.25-én (csütörtökön) a DJKB fogadóórája megváltozik!

Az új fogadóóra: 9:00-12:00

Megértéseteket Köszönjük!