Zárórendezvény Pécsen

A projekt zárórendezvénye Pécsen, 2012. december 12.-én a Szentágothai János Kutatóközpontban.

A rendezvény angol nyelvű!

teszt

asdfasdfasdfas

III. Tehetségnap

November 27-én kerül megrendezésre a PTE III. Tehetségnapja.

Ökos ház kiállítás a Zsolnay Negyedben! kiállítás tartalma>>

Lelkes környezetmérnök hallgatók segítségét várja az Ökosház kiállítás a Zsolnay negyedben! Időpontok: Hétfő, kedd, csütörtök, szombat egész nap (9.00-18.00), szerda 12.00-18.00-ig. Ezek a még üres helyek, de ha csak részben -mondjuk fél napokra- tudnak segíteni az is nagy segítség. Két feladat van: az egyik segítő animátori feladatot látna el, tehát iskolás osztályok vezetése a kiállításon (ehhez szükséges némi felkészülés a küldött anyag alapján). Ez 1/2, 3/4 óra kb. A másik kézműveskedik, barkácsol 10-15 percben a gyerkőcökkel. Általános iskolás 3-4-5-6. osztályosokról van szó. Jelentkezni lehet: Temesi Tímea Környezetvédelmi oktató Ökováros-Ökorégió Alapítvány 7621 Pécs Széchenyi tér 7-8. 20/454-0644 temesi.timea@okovaros-okoregio.hu www.okovaros-okoregio.hu

Ökos ház kiállítás a Zsolnay Negyedben! kiállítás tartalma>>

Temesi Tímea Környezetvédelmi oktató

Ökováros-Ökorégió Alapítvány

7621 Pécs Széchenyi tér 7-8.

20/454-0644 temesi.timea@okovaros-okoregio.hu www.okovaros-okoregio.hu

Tudományos előadásra szóló meghívás!

A Környezetmérnöki Tanszék szeretné felhívni a figyelmet Prof. Dr. Veress Gábor (a Műszaki és Természettudományi Egyesületek Szövetségének elnöke) 2012. november 22-én (csütörtök) 16.30-18.00 óráig, az A204-es teremben tartandó előadására.Minden érdeklődőt szeretettel várunk!Az előadás minden környezetmérnök hallgató számára kötelező!