Pollackos hallgatóink a 2012-es MÉK-MÉSZ Diplomadíjasai között

2012. október 1-jén, az Építészet Világnapján adta át a MÉK-MÉSZ Diplomadíjakat Noll Tamás, a Magyar Építész Kamara elnöke és Sáros László György DLA, a Magyar Építőművészek Szövetségének elnöke az Építészek Háza Kós Károly kiállítótermében.

„Az én Pollackom” hallgatói pályázat - eredmények

Az első éves PMMIK-s hallgatónak kiírt „Az én Pollackom” pályázatra beérkezett írásokat elbírálta a kar vezetősége és alábbi sorrendet állította fel:

1. helyezett:    Fekete Veronika
  2. helyezett:    Szalai Balázs