IT karbantartás

A PTE PMMIK Információ technológiai csoportja karbantartást végez az alábbi időpontban:

2012.08.09-10. között.

Áramszünet

A PTE PMMIK Boszorkány úti telephelyén 2012.08.03-án 14 órától 20 óráig áramszünet lesz.

Az üzemeltető a villamos elosztószekrények karbantartását végzi. A központi szerverszoba számára aggregátort viztosítanak, így a Rókus utcai telephelyet nem érnit (levelezés, web, intranet stb.) az áramszünet.

Pótfelvételi a 2012/2013-as tanévre

A PÉCSI TUDOMÁNYEGYETEM POLLACK MIHÁLY MŰSZAKI ÉS INFORMATIKAI KARA pótfelvételt hirdet a 2012/2013 tanévre.

Csak azok jelentkezhetnek, akik 2012-ben nem jelentkeztek, vagy akik 2012 évben nem nyertek felvételt egyetlen felsőoktatási intézménybe sem.

HACKTIVITY

Idén 9. alkalommal rendezzük meg a régió legnagyobb IT Security fesztiválját a HACKTIVITY-t! 2 nap és éjjel: tanulás, szórakozás, networking.
Világhírű előadók, no marketing b*shit!

Jegyek diákoknak idén is nagy kedvezménnyel!

A legkedvezőbb részvételi díj előregisztrációban július 30-ig 7600 Ft.-ért! Ne hagyd ki! Jegyet itt tudsz vásárolni...

Béki Imre - “Csak az hal meg, akit elfelednek...”

Fájdalommal tudatjuk, hogy
Béki Imre

tervezőmérnök, főiskolai adjunktus, 69 éves korában elhunyt.
Temetése 2012. július 13-án 13:30 órakor, a Pécsi Központi Temető Dísztermében lesz.
Szeretnénk köszönetet mondani mindazoknak, akik szerettünket utolsó útjára elkísérik
és osztoznak gyászunkban.
A gyászoló család