Órarendek 2012 őszi félévére, Félévkezdési tudnivalók

Tanszék valamennyi szakjának órarendje elérhető az ÓRARENDEK menüpont alatt.

Teremváltozás!!!

Csütörtökönként az 5-6.órában Dr. Varga Lajos: Bevezetés a nevelés történetében c. tantárgy oktatási helye: Boszorkány u. A-206 terem!!!

Tájékoztató a nyelvi órák felvételéről

A fakultatívan választható angol és német nyelvvizsga előkészítő és szaknyelvi kurzusokra kérjük, hogy mihamarabb regisztráljanak az ETR-ben, hogy a csoportokat és a nyelvi órarendet kialakíthassuk.

Matematika felmérő első éveseknek!

A középiskolai MATEMATIKA anyagából FELMÉRŐ DOLGOZAT írására van lehetőség szeptember 7.-én. A dolgozatírásra előzetesen nem kell jelentkezni.

Kubicsek Gyula - „Csak az hal meg, akit elfelednek…”

Mély megrendüléssel tudatjuk, hogy Kubicsek Gyula építészmérnök, a PMMIK Tervezési és Építészeti Ismeretek Tanszék nyugalmazott főiskolai docense, egykori tanszékvezetője 2012. augusztus 16-án, életének 77. évében elhunyt.

Temetése 2012. szeptember 7-én, 10:00 órakor lesz a Pécsi Központi Temetőben.

Emlékét kegyelettel megőrizzük!

Tájékoztató I. évfolyamos villamosmérnök BSc-seknek

2012. szeptember 4-én 9.30-kor az A019 teremben a Villamos Szak tájékoztatót tart BSc I. évfolyamos, Villamosmérnök
asszisztens I. évfolyamos és Műszaki informatikai mérnök asszisztens I. évfolyamos hallgatók számára!
Megjelenés kötelező minden hallgató számára!