POLLACK - BME hallgatói kiállítás

Kedves Építészet iránt érdeklődő Barátaink! Szeretettel meghívunk titeket a PTE PMMIK és a BME közös hallgatói kiállítására!

Tervezz Vadászházat!

A NEFAG ZRt pályázatot hirdet építész egyetemi hallgatók részére vadászháza vázlattervének elkészítésére.

Tervezd meg egy mozgó, utazó könyvtár külső designját!

A Csorba Győző Megyei – Városi Könyvtár pályázatot ír ki könyvtári szolgáltatást nyújtó jármű külső designjának megtervezésére!

Tervezd meg egy mozgó, utazó könyvtár külső designját! Olyan könyvtári járműről (belmagasság: 220 m; hosszúság 10-13 m; szélesség minimum 2,55 m) van szó, amely 2500 dokumentumot (könyv, folyóirat, DVD stb.) szállít és minden művészeti ág dokumentuma megtalálható benne. A feladat a mozgó könyvtári jármű külső dekorációjának megtervezése; a pályázati tervekbe minden belefér, ami – gyermek- és felnőtt irodalommal, festészettel, zenével, természettel, divattal stb. kapcsolatos.