ADJ ARCOT A HÁZNAK! - Hallgatói ötletpályázat

A Zsolnay Örökségkezelő Nonprofit Kft. hallgatói ötletpályázatot ír ki a A Zsolnay Kulturális Negyed E78 épület és a kapcsolódó Pirogránit udvar arculatának kialakítására. Az ötletpályázaton részt vehet a Pécsi Tudományegyetem – Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar, Művészeti Kar, Bölcsészettudományi Kar – Kommunikáció – és Médiatudományi Tanszék valamennyi hallgatója önállóan, vagy munkacsoportokat alkotva.

Pótpályázati felhívás Erasmus szakmai gyakorlatra a 2012-2013-as tanévre

Az Európai Unió LLP/ERASMUS programjának keretében a Pécsi Tudományegyetem Pollack Mihály Műszaki és Informatikai kara pótpályázatot hirdet európai intézményekben, vállalatoknál szakmai gyakorlat folytatására.

A szakmai gyakorlat időtartama:
min. 3 hónap – max. 12 hónap