BAT gyakornoki program

A British American Tobacco Hungary gépész gyakornok hallgatót keres szakmai gyakorlat eltöltésére.

A PTE Alapítvány pályázati felhívása (lejárt)

Pályázati felhívás

A Pécsi Tudományegyetem Alapítvány az alapító okiratában megfogalmazott célkitűzéseknek megfelelően a PTE szakmai tevékenységének fejlesztése és korszerűsítése, valamint a kiemelkedő szakmai eredményeket felmutató oktatók, kutatók, hallgatók és egyetemi munkatársak támogatása céljából a személyi jövedelemadó 1 %-ának felajánlásából és magánszemélyek egyéb adományaiból származó, 2010. évi bevételének felhasználására az alábbi pályázati felhívást teszi közzé.

A PTE Alapítvány pályázati felhívása

Pályázati felhívás

Application process

Students who would like to apply the course with scholarship have to send their application to the Hungarian Scholarship Board by 15 April, 2011.
Students applying without scholarship have to submit their applications only via our website by 15 May, 2011.

Pollack Summer Specials 2011

Pollack Summer Specials 2011 is coming up!
Courses: New Public Space Strategies and Market Research in Engineering Projects.
For more information click here.