Nemzetközi pályázati lehetőségek

A következő 4 nemzetközi pályázati lehetőségre hívnánk fel a figyelmeteket, melyek közül az első 3 egy-egy ország közötti együttműködést támogat különböző tudományterületeken, az utolsó (ERA PerMed) pedig a személyre szabott orvoslás témájában nyújt támogatási lehetőséget.

Tolnagro Cégcsoport - műszaki ügyintézői álláslehetőség

Kedves végzős hallgatók!

A 25. éves múltra visszatekintő, több budapesti és vidéki telephellyel rendelkező szekszárdi központú Tolnagro Cégcsoport műszaki ügyintézői munkakörbe keres ambiciózus, lelkes pályakezdő kollégát.

BIM szakmérnöki képzés indul a PTE Műszaki és Informatikai Karán!

A hazai építőipar szereplői részéről korábban megfogalmazódott az igény, hogy a felsőoktatásban is kapjon hangsúlyos szerepet a BIM. Ennek teljesítése érdekében a BIM területén két vezető felsőoktatási intézmény, a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara, és a Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Építőmérnöki Kara, az egyetemi képzések részeként 2020 tavaszán BIM specializációt indított.