EQUITONE pályázat gyakorló építészek és építészhallgatók részére

„A szépség és ésszerűség egysége” mottóval hirdeti meg idén a mára hagyományos, építészek és építészhallgatók munkájának elismerésére hivatott pályázatát a környezetbarát szálcement homlokzatburkolatokat gyártó Equitone. Az 1 100 000 Ft összedíjazású versenyre 2020. február 10-ig várja a zsűri a kész és az akár terv szinten lévő épületek anyagait, és a hallgatói terveket.

Erasmus+ Hallgatói Mobilitási Program 2020/2021-es tanévre

Kedves Hallgatók!

Megjelent az Erasmus+ Hallgatói Mobilitási program 2020/2021-es akadémiai tanévre szóló kiírása!

Pályázható országok: Ausztria, Dánia, Egyesült Királyság, Finnország, Franciaország, Horvátország, Írország, Lengyelország, Makedónia, Németország, Olaszország, Portugália, Románia, Spanyolország, Szlovákia, Törökország.

Kari információs nap: 2020. március 4.-én 9.00-12.00-ig az Aulában, majd prezentációs előadások: 12.30-13:30 B-124 Dékáni Tárgyalóban

További információ:
Somfai Réka, Nemzetközi Kapcsolatok és Erasmus Iroda, B-011.

NYITOTT IRODÁK - ÉPÍTŐMÉRNÖK TANSZÉK

Tisztelt Hallgatók!

Tájékoztatjuk Önöket, hogy az Építőmérnök Tanszéken 2020. február 14-én, a Nyitott Irodák kezdeményezés keretében minden tanszéki oktató elérhető lesz a honlapon megjelölt irodákban.

Bátran keressenek bennünket 9:00-13:00 óra között, ha bármiféle kérvényt kell aláírnunk, vagy ha egyéb más kérdésük/kérésük van, amit személyesen szeretnének megbeszélni.

Várjuk Önöket!

Az Építőmérnök Tanszék Oktatói

Posztgraduális ösztöndíj

A Deutsche Bundesstiftung Umwelt, a Német Szövetségi Környezetvédelmi Alapítvány környezettel kapcsolatos témákban posztgraduális ösztöndíjat hirdetett meg. A pályázati határidő: 2020. március 10.

EQUITONE építész és építészhallgatói pályázat 2019

Beadási határidő: 2020. február 10. „A szépség és ésszerűség egysége” mottóval hirdeti meg idén a mára hagyományos, építészek és építészhallgatók munkájának elismerésére hivatott pályázatát a környezetbarát szálcement homlokzatburkolatokat gyártó Equitone.

Álláshirdetés - Környezetmérnök gyakornok

A Hauni Hungaria több mint 1300 magasan képzett munkatárssal a régió egyik legerősebb vállalata. Hasznos tapasztalatra szeretnél szert tenni, amit később is kamatoztathatsz? Csatlakozz hozzánk, mint Környezetmérnök gyakornok!