Osztrák–Magyar ONLINE Nyári Egyetem 2021. július 11–24.

A Bécsi Egyetem Európai és Összehasonlító Nyelv- és Irodalomtudományi Intézetének Finnugor Tanszéke és az ELTE Berzseny Dániel Pedagógusképző Központja közös nyári egyetemet szervez osztrák, ill. magyar egyetemi és főiskolai hallgatók számára, akik magyar/német nyelvtudásukat szeretnék fejleszteni.

Veolia Summer School program

A Veolia évről évre meghirdeti Veolia Summer School programját, melynek keretében tehetséges fiatalokat mozgatnak meg nemzetközi szinten 5 napon keresztül bemutatva a Veolia világát és az üzleti működésünket.

Gyászhír

Fájó szívvel tudatjuk, hogy Mikó Zsolt, a PTE-MIK nyugalmazott adjunktusa 2021. március 31-én hosszú betegség után elhunyt.

TK MILAB programok

„A mesterséges intelligencia és a jog” elnevezésű Társadalomtudományi Kutatóközpont MILAB programsorozatának következő állomásai az alábbi rendezvények kerülnek megrendezésre.

MEGHÍVÓ

A Magyar Urbanisztikai Társaság tisztelettel meghívja Önt az idei Diplomadíj átadó ünnepségre és Juniorkonferenciára.

Business Masters Open Day

I am pleased to invite you to our upcoming event Business Masters Open Day, organized by the Department of Economics and Business, which is open to the entire CEU community and invited guests like yourself.