Dr. Bachmann Bálint Mestertanár Aranyérem kitüntetést kapott

Dr. Bachmann Bálintot, a PTE Műszaki és Informatikai Kar dékánját Mestertanár Aranyérem kitüntetésben részesítette az Országos Tudományos Diákköri Tanács a magyar felsőoktatás műhelyeiben folyó diáktudományos tevékenységet támogató, színvonalas és eredményes munkájáért.

A Nemzet Művésze díjat kapott Dévényi Sándor

Dévényi Sándor építész, Csukás István író, költő, Kiss Anna költő, drámaíró vehette át az elismerést. "A díjat kiérdemelt alkotók az elmúlt évtizedekben képességeik kivirágoztatásával egyfolytában bizonyították a nemzet iránti hűségüket." - hangsúlyozta Fekete György az ünnepélyes díjátadón.

Előrehozott záróvizsga jelentkezés

Amennyiben a 2017/2018-as tanév keresztfélévében MSc képzésre kíván jelentkezni, előrehozott záróvizsgára szükséges jelentkeznie.

Éld ki a kreativitásod!

Ismét nagyszerű lehetőség nyílik, hogy a hallgatók megmutassák tehetségüket! A Zalakerámia és a Magyar Kerámia Szövetség lakberendezői versenyt hirdet tanulók (építész, belső építész, lakberendező, designer szakokon tanulók) és végzett szakemberek részére.

Műszaki ügyintéző

Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal a közszolgálati tisztviselőkről szóló 2011. évi CXCIX. törvény 45. • (1) bekezdése alapján pályázatot hirdet Dombóvári Közös Önkormányzati Hivatal műszaki ügyintéző munkakör betöltésére.