CIVIL FÓRUM

Tisztelettel meghívjuk Önt és munkatársait a 2021. augusztus 3-án, kedden 15 órakor a Civil Közösségek Házában megrendezésre kerülő CIVIL FÓRUM-ra, melynek keretében bemutatásra és megvitatásra kerül Pécs város Fenntartható Energia- és Klíma Akcióterve (Sustainable Energy and Climate Action Plan, SECAP).

Brain Bar rendezvény

2021. szeptember 9-10-én a Millenárison szervezzük Európa legnagyobb jövőfesztiválját, a Brain Bart - idén először az angol mellett magyar nyelvű programokkal!

Manooi design stúdió Építész / Belsőépítész álláslehetőség

A Manooi luxus kategóriájú világítótestek tervezésével gyártásával és értékesítésével foglalkozik. Folyamatosan valósulnak meg projektjeink világszerte. Most ezek mellett egy nagyléptékű fejlesztésbe kezdtünk, hogy létrehozzunk a Manooi új főhadiszállását, egy elképesztően izgalmas ipari létesítmény újragondolásával (még saját víztornyunk is van).

Presting álláslehetőség

A Presting Mérnökiroda szakértői  csapatának bővítéséhez  alkalmazotti jogviszony  keretében munkatársakat keres. Önéletrajzokat és   motivációs  leveleket a palyazat@presting.hue-mail címre várjuk.

Hubert Curien-Balaton Program 2022-2023 pályázat

A Hubert Curien-Balaton Program 2022-2023 pályázatainak beadási határidejét 2021. július 30. péntek, 23 óráig meghosszabbítottuk. A program keretében magyarországi felsőoktatási intézmények tanszékeinek, intézeteinek, kutatócsoportjainak, valamint kutatóintézetek jelentkezését várjuk, akik francia partnerükkel közös együttműködést kívánnak megvalósítani. A program célja kiemelkedő kétoldalú kutatási projektek létrehozása. Előnyt élveznek az új együttműködések, valamint a fiatal kutatók és doktoranduszok közreműködésével megvalósuló projektek.

Falukutató tábor

Kedves Építész Hallgatók!

A Baranyai Református Egyházmegye területén lévő egyházi ingatlanjaink állapotfelméréséhez várjuk legalább harmadéves építészhallgatók jelentkezését.