A PTE Utazó Nagykövete Online Edition

A PTE Nemzetközi Igazgatósága a PTE Szenátusa által 2016 novemberében elfogadott Nemzetköziesítési Program keretében a 2021. évre meghirdette „A PTE Utazó Nagykövete Online Edition” elnevezésű pályázatot, amely egy olyan, online nemzetközi konferencián/workshopon való részvételt elősegítő pályázat, amelyre a PTE valamennyi főállású és részmunkaidős oktatója és kutatója pályázhat.

Kedves Kultúrabarátok

Ha nyár, akkor Pécsi Nyári Színház a Káptalan Kertben és Pirogránit Esték a Zsolnay Negyedben !

Jöjjenek és élvezzék a kellemes nyár estéket zenével, tánccal, könnyed színházi  előadásokkal.

Projekt asszisztens álláslehetőség

Belső építészettel és generál kivitelezéssel foglalkozó csapatunkba

PROJEKT ASSZISZTENS

feladatkörbe keressük kollégánkat

Tanulmányi Csoport tájékoztató

Ebben a félévben azok, akik a keresztfélévben sikeres záróvizsgát tettek, de nem volt nyelvvizsgájuk, a neptunban található adategyeztetőt nyugodtan töltsék ki.

Kellemes esték várják a belvárosban, minden héten újabb és újabb, színvonalas előadókkal, táncházzal!

Kedves  Kultúrabarátok,

Kellemes esték várják a Zsolnay Negyed Pirogránit Udvarán és a Hild  KultUdvarban a belvárosban, minden héten újabb és újabb, színvonalas előadókkal, táncházzal!
A nyár legizgalmasabb  programjainak  egyike  indul  július  első napján : Múzeum Utca Plusz –a  részletes  program lentebb  és a  csatolmányban!
Jöjjenek és élvezzék  a  műfajok  és  előadók  sokszínűségét, a  múzeumok programjait  és a  pécsi  ízeket  4  napon át  barátaikkal, gyermekeikkel !