Ez a hét is a tudományról szól Pécsett

A Pécsi Tudományegyetem rendezi meg az Európai Innovációs és Technológiai Intézet (EIT) által támogatott III. Nemzetközi Interdiszciplináris 3D Konferenciát, melyet október 5-én és 6-án látogathatnak meg a Szentágothai János Kutatóközpontban.

JUDO MEFOB 2017

2017. november 5-én kerül megrendezésre a Magyar Egyetemi és Főiskolai Bajnokság (MEFOB) judo sportágban.

Projektmenedzser munkakör

Kollégáink versenyképes juttatásokkal (határozatlan idejű munkaszerződés, külföldi munkavégzés esetén emelt bér, külön célkitűzésben meghatározott béren felüli juttatás, napidíj), a társaság által biztosított (laptop, telefon, feladattól függően személyautó, szállás) feltételekkel végzik munkájukat.

Projektmenedzser

Építőipari kivitelezéssel foglalkozó részvénytársaság Projektmenedzser munkakörbe, építészmérnök/építőmérnök munkatársat keres

Korszerű módszertanok az építészetben kurzus

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara és a Lechner Tudásközpont közötti együttműködés keretén belül 2017. őszi félévében meghirdetésre kerül a „Korszerű módszertanok az építészetben” című tantárgy, melyet a Lechner Kiválósági Program ösztöndíjasa (egyben a Pollack öregdiákja) tart az érdeklődő hallgatóknak.

Műszaki előkészítő

Kecskeméti székhelyű, dinamikusan növekvő, magyar tulajdonú építőipari vállalkozás, stabil háttérrel műszaki előkészítő munkatársat keres magasépítési területre.

Helyszíni építésvezető

Kecskeméti székhelyű, dinamikusan növekvő, magyar tulajdonú építőipari vállalkozás, stabil háttérrel Helyszíni építésvezető munkatársat keres magasépítési területre.