Prezentációs nap 2018. február 8.

A PTE MIK Építész Szakmai Intézete hagyományteremtő szándékkal rendezte meg 2018. február 8-án az első prezentációs napját, amelynek keretében az építész szakok hallgatóinak és oktatóinak lehetősége nyílt arra, hogy az elmúlt félév legjobb, legizgalmasabb munkáit bemutassa a különböző építész szakokon tanuló hallgatók és oktató tanárok előtt, de a rendezvény nyitott volt a külső érdeklődők számára is.

Hajós György Matematika Verseny

2018. évi helyi válogató versenyét rendezzük a PTE Műszaki és Informatikai Karán 2018. február 23-án (pénteken) 13:00-tól az A015 tanteremben.

Oracle Academy - ingyenesen!

Egyetemünk hallgatói és oktatói részére ingyenesen elérhető az Oracle Academy Program, amely az Oracle Academy összes tananyagát és segédanyagát tartalmazza.

Építőmérnök tervező

A Vonalvezető Kft. építőmérnök tervezőt keres úttervezés és víziközmű-tervezés területeken kecskeméti tervező irodájába.

HELLO WOOD Építész Mustra '18

Jelentkezz a legnagyobb hazai építész fesztivál kurzusára!

Idén is minden építész és design képzést folytató egyetem meghirdeti a HELLO WOOD stúdió Építész Mustra ’18 kurzusát.