Diákrektor választás!

Az Egyetemi Hallgatói Önkormányzat a PEN-hez kapcsolódóan 2013-ban is meghirdeti a nagy hagyományokra visszatekintő "Diákrektor Választás"-t.

EGT/Norvég Civil Támogatási Alap

2013. február 12-től elérhetőek a második EGT/ Norvég Civil Támogatási Alap pályázatai. Ebben az évben - első körben - különböző témakörökben kis és makroprojektek, valamint egyéni ösztöndíjas tanulmányutak támogatására lesz lehetőség.

MAGYAR – FRANCIA TéT

PÁLYÁZATI FELHÍVÁS KIEGÉSZÍTÉS a Kutatási és Technológiai Innovációs Alap Két- vagy többoldalú Tudományos és Technológiai Együttműködés tárgyú pályázathoz

OTKA Publikációs Pályázat (PUB)

Az Országos Tudományos Kutatási Alapprogramok (OTKA) Bizottsága pályázatot hirdet az OTKA által támogatott kutatások eredményeinek közzétételére,valamint forrásművek kiadására

OTKA – NN

Az Országos Tudományos Kutatási Alapprogramok (OTKA) Bizottsága pályázatot hirdet nemzetközi együttműködésen alapuló alapkutatások támogatására.