Sikeres záróvizsga

18 televíziós hallgató záróvizsgázott tanszékünkön. A címre kattintva megtekinthető híranyag.

Álláshirdetés - 2 fő építész-tanár - Salgótarjánban

Kedves Végzős Fiatalok!

Stromfeld Aurél Gépipari, Építőipari és Informatikai Szakközépiskolában három szakon folyik szakközépiskolai és technikus képzés.
2013 szeptemberétől két új építész – tanár kollégára van szükségünk, elméleti és gyakorlati tárgyak oktatására.

Workshop katalógus

A Nemzeti Tehetség Program NTP-TSZT-12-P-052 sz. pályázat keretében 500.000,- Ft támogatást nyert a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara horvát – magyar hallgatók számára szaktábor lebonyolítására.

Pollack Eco Team csapata az Innotrends 2013-on

A PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Karának Pollack Eco Team csapata meghívást nyert magyarország legnagyobb innovációs kiállítására az Innotrends 2013-ra. A kiállításon Magyarország leginnovatívabb találmányai és startup cégei jelentek meg, így ez nagy megtiszteltetés Karunknak is.

Diplomaosztó 2013

Helyszín:
PTE Pollack Mihály Műszaki és Informatikai Kar
7624 Pécs, Boszorkány út 2.
A010-es terem (400 fős előadó)

DJKB nyári ''nyitvatartás''

Tisztelt Hallgatók!

A DJKB minden nap 9:00-tól 15:00-ig van nyitva és délben 1 órás ebédszunetet tartanak!

Megértéseteket Köszönjük!

DJKB

Gyászhír

Megrendülten tudatjuk, hogy tanszékünk volt oktatója, Dorsics Orsolya 2013. május 31-én elhunyt.