Korszerű módszertanok az építészetben kurzus

A Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Kara és a Lechner Tudásközpont közötti együttműködés keretén belül 2017. őszi félévében meghirdetésre kerül a „Korszerű módszertanok az építészetben” című tantárgy, melyet a Lechner Kiválósági Program ösztöndíjasa (egyben a Pollack öregdiákja) tart az érdeklődő hallgatóknak.

Műszaki előkészítő

Kecskeméti székhelyű, dinamikusan növekvő, magyar tulajdonú építőipari vállalkozás, stabil háttérrel műszaki előkészítő munkatársat keres magasépítési területre.

Helyszíni építésvezető

Kecskeméti székhelyű, dinamikusan növekvő, magyar tulajdonú építőipari vállalkozás, stabil háttérrel Helyszíni építésvezető munkatársat keres magasépítési területre.

Városfejlesztési referens

A paksi polgármesteri hivatal pályázatot hirdet városfejlesztési referensi munkakör,  határozott időre szóló betöltésére.

Magasépítési beruházói munkakör

A paksi polgármesteri hivatal pályázatot hirdet magasépítési beruházói munkakör határozott/határozatlan időre szóló betöltésére.

InnoEnergy PowerUp!

Szeptember 11-ig lehet jelentkezni az idei InnoEnergy PowerUp! versenyre!