Pécsi tömegközlekedés applikáció

Menetrendi és tömegközlekedési adatok valósidejű megjelenítése.

Az alkalmazás képes pontos képet adni az aktív járatok pillanatnyi pozíciójáról, valamint tájékoztat a megállókba való beérkezésükről - feltüntetve a menetrendtől esetlegesen eltérő adatokat is.

3D virtuális oktatólabor a pécsi egyetem Műszaki és Informatikai Karán

Elsők között oktatnak és tanulnak 3D-s virtuális oktatólaborban a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karán – jelentették be a XI. Pollack Expon, a műszaki és informatikai szakma rangos seregszemléjén, Pécsett. A virtuális környezetben végzett oktatás teljes mértékben illeszkedik a digitális kor tanulási-, és oktatási folyamataihoz kidolgozott nemzetközi sztenderdekhez.

33. Pécs - Harkány országúti futóverseny

A PTE ÁOK Testnevelés és Mozgásközpont és a Pécsi Testkultúra Közhasznú Egyesület (PTKE) egyetemi polgárok jelentkezését várja a 33. Pécs- Harkány országúti futóversenyre, egyéni és váltófutás kategóriában.

Ösztöndíj program

A ZIEHL-ABEGG SE a világ egyik vezető vállalata a motor és ventillátorgyártás területén. A németországi székhelyű konszern megközelítőleg 3500 munkavállalót foglalkoztat a világ több mint 30 országában. A dinamikus fejlődés folyamán felismerte, hogy a méret önmagában még nem garancia,  a munkavállalók együttműködése, a közös célok kitűzése és azok követése a sikerhez vezető út záloga.

Veszprémi művezető álláslehetőség

Kuti és Fia Építőipari Kft. Veszprém, felvételt hirdet művezető állás betöltésére építészmérnök, magasépítő technikus végzettséggel azonnali kezdéssel.

Rajzalkalmassági vizsgára előkészítő tanfolyam

A Pécsi Tudományegyetem, Műszaki és Informatikai Kar Vizuális Ismeretek Tanszék szervezésében rajzalkalmasági vizsgára felkészítő tanfolyamot indít 2017. 03. 04. kezdettel, 2017. 05. 20-ig bezárólag.

Campus Mundi 2017

Campus Mundi 2017. tavaszi pályázati felhívások: Februártól elérhető a Campus Mundi ösztöndíjpályázat, a Tempus közalapítvány által kezelt ösztöndíjprogramra európai és Európán kívüli országokba lehet pályázni résztanulmányokra, szakmai gyakorlatokra vagy tanulmányútra. http://www.tka.hu/palyazatok/4811/campus-mundi