Ültess a jövőnkért!

Közösségi faültetés a Jubileumi Ligetben! Ebben az esztendőben a PTE Zöld Egyetem Program keretében 50 fa ültetésére kerül sor a Tüskésréten kialakított Tudásligetben (Jubileumi-liget). A közösségi faültetésre elsősorban egyetemi polgárokat, munkatársakat várunk 2019. november 12-én, 10 órától.

Tanulmányi Osztály őszi szüneti nyitvatartása

Kedves Hallgatóink!

Értesítem Önöket, hogy a Tanulmányi Osztály nyitvatartási rendje az őszi szünet alatt az alábbiak szerint alakul:
2019. október 28-tól – 31-ig
08:00-11:30 óráig.

Állásajánlat

Faipari CNC operátor álláslehetőség!

Álláshirdetés

Gyártás előkészítő mérnök munkalehetőség!

Álláshirdetések

ÉPÜLETGÉPÉSZ, STATIKUS TERVEZŐ, ÉPÍTÉSZMÉRNÖK

INNO DESIGN Innováció a kreatív iparban konferencia

A konferencia célja, élvonalbeli kutatási eredmények, technológiai ismeretek, tervezés módszertani elvek bemutatásán keresztül ismertesse a korszerű, innovatív fejlesztések eredményeit.

Először adták át a Forbát Alfréd-díjat Pécsett

Első alkalommal adták át a Forbát Alfréd Építészeti díjat és az Építészetért elismerő okleveleket Pécsen. Az elismeréseket idén alapította a Dél-dunántúli Építész Kamara. A díjazottaknak gratulálunk!

Csúcstechnológiájú eszközök a pécsi egyetemnek

A műszaki képzésben használható, korszerű szerszámokat és berendezéseket adományozott a Hauni Hungaria a Pécsi Tudományegyetem Műszaki és Informatikai Karának. A kar szakmai napján átadott eszközök újabb fontos lépést jelentenek a Hauni és az egyetem nagy múltra visszatekintő együttműködésében.

Álláshirdetés

Vezető nemzetközi cégeket képviselő, lemezalakító gép és szerszám kereskedő, műszaki tanácsadó cég keres értékesítő munkatársat.