Körös Campus Alapítvány pályázati felhívása

Körös Campus Alapítvány Ösztöndíj működési és lebonyolítási szabályairól

PÁLYÁZATI KIÍRÁS 2022. tavaszi félévre

1. Az ösztöndíj célja

A kiírt pályázat célja, hogy a felsőoktatásban tanuló tehetséges hallgatók anyagi és szakmai  támogatása annak érdekében, hogy Magyarországon biztosítva legyen a szakmai előmenetelük a megfelelő anyagi lehetőségek biztosításával. Az pályázat fő célja Magyarországon tartani a fiatal mérnököket. A díj e cél elérése érdekében nyújt pénzügyi és szakmai támogatást.  Az ösztöndíjbizottság a kuratórium tagjaiból tevődik össze, 3 kuratóriumi tag már döntésképes ösztöndíjbizottságot alkot. Személyük nincsen meghatározva. Feladata a beadott pályamunkák értékelése, személyes meghallgatások lebonyolítása, nyertes pályázók kiválasztása.

Előpályamunka beadási határideje: 2022. március 31.

További információk, jelentkezési lap a csatolt dokumentumokban valamint a következő webcímen érhetők el: http://www.kcalapitvany.hu/?q=node/6